Müsteri Hizmetleri
0530 967 37 49
Türkçe English

Gebze Halı Yıkama

Gebze Halı yıkama sizlere kaliteli bir hizmet sunuyor halılarınızı evinizden teslim alıyor ve evinize teslim ediyor. Yeni nesil halı yıkama makineleri ve en kalite bitki özlü kimyasal içermeyen halı şampuanı ile halılarınıza zarar vermeyen halı temizleme şampuanları kullanılarak yıkanan halılarınız tüm mikroplardan ve lekelerden temizleniyor halılarınız adeta ilk günkü temiz ve yeni görüntüsüne kavuşuyor.

 

Gebze halı yıkama firması halılarınızı hijyen kurallarına uygun ve titizlikle halılarınıza zarar vermeden renklerini solmadan doğru ve etkin halı yıkama teknikleri yanı sıra halı yıkamada kullanılan en yeni temizlik ürünlerini tercih edip kullanır. Gebze Halı yıkama firması el dokama, makine dokuma ve yün halılarınızı zarar görmemesi için yıkama esnasında halınıza ölçülerinde sıcak su ve buhar uygulamasının yanı sıra kullanılan firçalar tamamen halının özelliğine göre seçilmiş fırçalar ve teknikler ile halılarınızın temizliği yapılmaktadır.

 

Gebze halı yıkama Kocaeli tüm ilçeleri ve semtlerine hizmet veriyor sizlere daha iyi hizmet verebilmek için servis hizmeti ücreti almıyoruz halılarınızı yıkatmak için tek yapmanız gereken bizi telefonla arıyarak sizin uygun zaman diliminizde servisimiz geliyor halılarınızı alıp temizliği yapılarak size teslim ediliyor.

 Copyright © 2013 Asya Personel Hiz.Nak.Tahmil Tahliye ve Temizlik San.ve Tic. A.Ş.
Tüm Hakları Saklıdır.